31 серп. 2009 р.

Нам пишуть


Шановна редакціє вісника “Голос Господній”!
У попередніх числах вашого вісника йшлося про шкоду для християнина від участі в язичницьких дійствах, зокрема, купальських ритуалах. У нашій же “районці” “Громада” усе це, навпаки, пропагувалося, вихвалялося. Розповідали на шпальтах цієї газети, як молодь відтворювала давні купальські дійства, сприяючи, ніби, цим самим відродженню нашої духовності. Але чи так воно насправді?
Якщо ж насправді та конкретніше, то усі ці, так звані “народні” дійства - переступ першої Божої заповіді. Вона гласить: “Я – Господь, Бог твій … нехай не буде в тебе інших богів крім Мене” (Кн. Вихід). 
Святий Володимир Великий, охрестивши киян, дав наказ поскидати усіх рукотворних ідолів у Дніпро. Лише після цього на Русь зійшла Божа благодать.
Крім купальських ритуалів, ідолопоклонством, служінням дияволу, є також різні форми ворожіння, гадання, викликання духів покійників. А ще - забобони, гомеопатія, гомосексуалізм, зливання воску, спалювання рожі, гіпноз, далекосхідні бойові види спорту, біоенергетика, чорна і біла магія, заклинання, пороблення, валеологія, музичний рок, у тому числі і християнський, лихослів’я, прокльони, відвідування екстрасенсів. Ідолопоклонством є і віра в знаки зодіаку (астрологія), віра в карму, у перевтілення душ, магічну силу амулетів, людську долю, віщі сни, чудотворні властивості рослин тощо.
Хоч фізично побачити наслідки поклоніння ідолам не можна, та слід знати, що нашій душі це завдає біди: опинившись у руках диявола, людська душа зазнає неймовірних страждань і помирає. Пам’ятаймо, що будь-яка трагедія одної людини, цілого народу чи, навіть, усього людства має під собою духовний корінь. Так, скажімо, однією з причин Ожидівської катастрофи було те, що іноземні робітники після закінчення ремонтних робіт скропили залізничну колію кров’ю сільської птиці...
Отож, відречімося від ідолопоклонства. Лише тоді, коли народ посвятиться Богові, настане давно очікуване воскресіння. У Старому Заповіті є такі слова: “Тоді Ілля приступив до народу і каже: “Докіль кульгуватимете на обидва боки? Коли Господь є Бог, ходіть за Ним; коли ж це Ваал - ходіть за ним” (1 Цар.18,21).
Це - вибір. Але думаймо, чого шукаємо - життя чи загибелі...
Микола САМЧУК,
учитель, Миколаїв

0 Responses to “Нам пишуть”

Дописати коментар